1. Slotoking »
  2. Ігрові автомати »
  3. Trey Poker

Трикартковий Покер (Trey Poker) від компанії BGaming

Зазвичай користувачеві доводиться вибирати між реалістичністю та можливістю запустити симулятор на мобільному пристрої. Але не у випадку із продуктами BGaming. Компанії вдалося поєднати в адаптивній флеш-версії хорошу якість тривимірного зображення та легкість. Trey Poker (Трехкартковий Покер) запускається у типовому браузері і добре йде навіть за низької швидкості інтернет-з'єднання. А простота правил гри дозволяє за нею проводити будь-яку вільну хвилинку.

Технічні характеристики гри

Автомат для Трикарткового Покеру однокористувацький. Проти гостя інтернет-казино Slotoking гратиме лише дилер. Його карти за підсумком і виступають критерієм перемоги: щоб отримати гроші (віртуальні чи реальні) треба скласти дорожчу комбінацію. Навіть нічия не є автоматичною перемогою. Граючими вважаються:

  • Старші карти;
  • Пари;
  • Тріо;
  • флеші;
  • Каре.

Гравцям у Покер будь-якого виду знайомі всі комбінації та їхній порядок старшинства. Для тих, хто з принципом підрахунку балів не знайомий, підготовлено довідку. Всі підказки в продуктах Бігеймінгу русифіковані.

Особливості основного раунду

Суть Трикарткового Покеру відображена у його назві. При роздачі гравець отримує три Кишенькові Карти. Стільки ж лягає на сукно: комбінації, які будуть порівнюватися, набираються з обов'язковим використанням карт першої роздачі.

Від участі у грі можна одразу відмовитись: якщо здавання, на думку учасника партії, безперспективне, це збереже гроші. В цьому випадку губиться лише Анте. Якщо гравець продовжує партію, на кон ставиться додаткова сума і круп'є видає додаткові карти. Основні клавіші керування праворуч. Нижня - команда розкрити карти. Після цього буде здійснено розрахунок: переможець отримує свою ставку назад і таку саму суму зверху.

Бонусні функції

Головна перевага автомата-симулятора Trey Poker від BGaming - постійний супровід процесу підказками. Вони не важливі для досвідченого гравця, але новачкові допоможуть освоїтися та запам'ятати комбінації. Демо-режим, наданий інтернет-закладом, має ту ж мету. Не витрачаючи гроші з реального депозиту, гість може стати успішним гравцем у Покер, здатним брати участь у цих турнірах.

Висновки

Трикартковий Покер - одна з найпростіших версій цієї популярної гри. На всю партію йде 1-2 хвилини, участь суперників не потрібно, а елементарна одноетапна система ставок не відволікає від головного, тобто збору комбінацій. Почати освоювати премудрості Покер саме з цього слота - розумне рішення.