1. Slotoking »
  2. Игровые автоматы »
  3. Rocket Dice

Rocket Dice (Реактивный Кубик) – игровой автомат

Спосіб формування результатів, закладений у багатьох азартних автоматах, виник набагато раніше, ще з часів стародавнього світу. Саме гра в кубики є основою генератора випадкових чисел, гравець підкидає їх на столі, щоб отримати більше очок, ніж у опонента, і ніхто ніколи не знає, якою стороною вони впадуть. Компанія BGaming створила на основі цього цілий симулятор під назвою Rocket Dice, додала приємне оформлення та свої унікальні функції, щоб ігровий процес був різноманітнішим. Гра запускається онлайн онлайн на сайті казино Слотокінг через браузер телефону чи комп'ютера. Завантажувати клієнт не потрібно.

Технічні характеристики гри

Симулятор має стандартні характеристики без особливих надмірностей:

  • дата виходу – 22 жовтня 2018 року;
  • повернення коштів (RTP) – 98%;
  • прогресивна гра - ні;
  • бонусна гра – ні;
  • роздільна здатність екрану - 1920 * 1080;
  • підтримка платформ - iOS, Android, HTML5, Windows.

У грі підтримується автоматичне керування кидками, що дозволяє запрограмувати кілька раундів або взагалі не обмежувати геймплей. Клавіша Stop вимикає автоматичний режим, повертаючи ручний доступ гравцю. На раунд ставиться від 1 до 100 монет, коефіцієнт залежить від прогнозів гравця та кидка кубиків.

Особливості основного раунду

Ігровий процес основного раунду дотримується стандартних правил. У раунді використовується чашка з двома кубиками, які перемішуються та падають на стіл. Мета гравця — зробити правильний прогноз щодо того, чи буде результат кидка вищим або нижчим від обраного числа від 2 до 12 з позначкою «більше» або «менше». У цій грі дуже цінується ризик, оскільки найвищі коефіцієнти на максимальних ставках. Коефіцієнт всіх виплат є у окремій таблиці «Paytable». Результат кожного кидка потрапляє до статистики, щоб було легше вести перемоги та поразки.

Бонусні функції

Ризикована гра з подвоєним коефіцієнтом та шансом 50% запускається після виграного основного раунду. Геймеру необхідно вибрати три із шести чисел, а потім підкинути один кубик. Якщо він покаже одне із чисел, розмір ставки збільшиться вдвічі. Далі можна спробувати ще раз, проте, якщо програєте, вся сума виграшу спишеться з рахунку.

Висновки

Rocket Dice – це гранично простий азартний симулятор, доступний на будь-якому пристрої. Виробник додав у гру демо-версію з безкоштовним запуском, щоб кожен бажаючий міг оцінити їхній проект гідно. У грі високий відсоток повернення та гарні умови для гри на реальні гроші.