1. Slotoking »
  2. Ігрові автомати »
  3. Rock Climber

Ігровий автомат Rock Climber (Скелолаз)

Скелелаз (Rock Climber) - один з автоматів, зігравши на якому одного разу, сюжет уже не забудеш. І навіть якщо гравець не згадає основні символи або точну сітку винагород від зібраних ланцюжків, унікальна бонусна гра з притаївшись у печерах Йєті ще довго стоятиме перед очима. Адреналін, який супроводжує всю ігрову сесію, - той смак справжнього азарту, який слот дарує гостям інтернет-казино.

Технічні характеристики гри

Багато ігрових автоматів Слотокінг мають схожі характеристики. Завсідники онлайн-залів називають цю механіку класичною:

  • п'ять ігрових барабанів із трьома рядами видимих ​​символів;
  • мінімум з однієї та максимум з дев'яти ліній;
  • ризик-гра на множення та Бонус-гра на окремій вкладці;
  • режим автоігри та максимальні ставки в один клік;
  • гарантії виробника – віддача слота не менше 97%.

Особливості основного раунду

На спинах гравцеві доведеться ловити в безперервні ланцюжки альпіністське спорядження. Якщо гаки та черевики зберуться в комбінації по 3 штуки на активних лініях, на рахунок гравця впадуть монети. Перед тим як їх відправити з локального банку до основного, можна спробувати помножити. На окремій вкладці дилер запропонує просте завдання знайти карту вище гідністю, ніж його власна. Зважуючи кожну роздачу покроково, можна за 1 клік подвоїти суму винагороди. Зупинитися можна будь-якої миті, повернувшись в основний раунд. Головний приз від спинів, який можна отримати від однієї лінії – 5000 кредитів. Дикий Символ (Прапор) допоможе, якщо саме цього елемента не вистачає до формування заповітного ланцюжка.

Мотузки з гаками-кішками – другий спеціальний символ. Це бонус, який грає у будь-якому положенні на полі, якщо випадає у складі тріо. Кількість мотузок на умови бонусного раунду не впливає.

Бонусні раунди

Головна бонусна гра є квест. Скелелаз повинен зійти на вершину гори за 5 етапів, на кожному отримуючи винагороду. Проблема лише одна: частину мотузок викинув підступний монстр, що таїться у печері. Втім, навіть якщо він зупинить гру, все отримане раніше залишається на рахунку гравця. Головного призу на вершині немає: за п'ятий етап передбачено середній коефіцієнт, але його достатньо, враховуючи суму за попередні раунди. Загалом за весь похід Rock Climber дає 50-70 коефіцієнтів ставок.

Висновки

Ігровий апарат Rock Climber — прямий доказ, що цікавий сюжет і віддачу гравці віддають перевагу слотам із сучасною анімованою графікою або спецефектами. Понад 20 років слот Скалолаз (Верьовки) не виходить із рейтингів азартних клубів.