1. Slotoking »
  2. Ігрові автомати »
  3. Pontoon by BGaming

Pontoon by BGaming (Понтун)

В основі симулятора Pontoon розробки BGaming лежить оригінальний різновид класичного Блекджека під назвою Понтун. По суті це та ж гра, але якщо комбінація з 10 очок доповнюється тузом, то вона автоматично стає вищою. Крім того, оплата вдалих комбінацій дещо відрізняється від загальноприйнятого стандарту. Протестувати апарат можна на сайті Slotoking у будь-якому браузері у режимі флеш-ігри. Він адаптований навіть для телефонів, тому скачувати слот не потрібно.

Технічні характеристики гри

Перед першим запуском карткового симулятора Pontoon by BGaming необхідно ретельно вивчити його основні характеристики:

  • У відео-слоті геймеру доступні три позиції, можна грати на всіх або тільки на одній-двох.
  • Для виграшу потрібно отримати руку, яка буде сильнішою, ніж у дилера, але не перевищить 21 очко.
  • Для ставок можна використовувати будь-які фішки, номінал яких чітко встановлений (1, 5, 10, 25 та 100 у. е.).
  • Вартість однієї позиції не може перевищувати 100 у. тобто.
  • У грі беруть участь 8 карткових колод по 52 картки.
  • Числові карти від 2 до 10 дають число очок, що дорівнює їх гідності. Усі фігури обіцяють 10 очок. Туз може враховуватись як 1 або 11.
  • Понтун і п'ятикартковий трик дають збільшення ставки вдвічі, решта вдалих комбі оплачуються один до одного.

Особливості основного раунду

Основний раунд у симуляторі починається зі ставок. Коли потрібне число фішок опиниться на всіх задіяних позиціях, можна натиснути "Deal". Карти лунають по черзі на всі осередки по два жарти, дилер отримує свої строго у закритому вигляді. Якщо випали хороші карти, можна залишити руку, скориставшись "Stand". Підсилити її та взяти ще кілька карт дозволяє клавіша «Hit». Ставку за будь-якою позицією можна подвоїти лише один раз, використавши функцію «Double». При цьому рука отримує ще одну картку. Після того як всі позиції закриті, починається підрахунок результатів з урахуванням комбінації дилера.

Бонусні функції

В азартній грі Понтун діє на постійній основі правило, яке можна назвати бонусним. Якщо у гравця збирається в одній руці п'ять карток, але підсумкова кількість очок не перевищує 21, то незалежно від ситуації він отримує винагороду. П'ятикартковий трик вважається другою за старшинством комбінацією в Понтуні та зібрати його досить складно.

Висновки

Симулятор Pontoon пропонує азартну карткову гру, яка, по суті, не відрізняється від реальної. Хіба що подвоювати ставки можна не так часто, як хотілося б. Ось тільки пограти в неї можна не тільки у справжньому казино, а й у будь-якому місці, просто запустивши демо-версію у браузері мобільного телефону чи персонального комп'ютера.