1. Slotoking »
  2. Ігрові автомати »
  3. Let it Ride by BGaming

Покер Let It Ride – грати в онлайн

Симулятор Let it Ride, розроблений компанією BGaming, пропонує пограти в дуже незвичайний різновид п'ятикарткового покеру. Апарат не потрібно завантажувати, він відкривається одразу в браузері. Завдяки адаптивному дизайну це можна зробити навіть на телефоні. На відміну від більшості покерних ігор, де спостерігається постійне підвищення ставок, будь-що буде, навпаки, можна зняти до 2/3 їх початкового розміру. Цей цікавий хід дозволяє при поганому розкладі звести до мінімуму втрати, але у разі удачі виграти відразу багато.

Технічні характеристики гри

Візуально макет карткового столу в симуляторі Будь-що не відрізняється від багатьох інших, але в ньому діють особливі правила:

  • У слоті три бокси для звичайних ставок та один для бонусної.
  • На звичайні приймаються рівні ставки, але з більше 100 у. е. по кожному боксу.
  • На бонусну позицію можна поставити трохи більше однієї фішки з номіналом 1 у. тобто.
  • Для виграшу потрібно зібрати традиційні комбінації, починаючи з пари карт номіналом від 10 і вище і закінчуючи королівським флешем.
  • Міняти карти та покращувати руку неможливо. Грає лише одна роздача.
  • Оплата проводиться згідно з таблицями, які знаходяться безпосередньо на столі та у правилах.
  • У разі перемоги всі ставки, що залишилися, збільшуються на коефіцієнт, відповідний отриманої комбінації.

Особливості основного раунду

Кнопка "Deal" автоматично починає роздачу. Усього на стіл викладається п'ять карт: три відкриті та дві закриті. Оцінивши ситуацію можна діяти двома шляхами: продовжити раунд, натиснувши Pull, або зняти одну ставку кнопкою Let it Ride, якщо рука занадто слабка. Після цього відкривається перша закрита карта і процес повторюється. Підсумки підбиваються, коли будуть відкриті всі п'ять карт. За результатами або виплачується винагорода, або ставки, що залишилися, включаючи бонусну, йдуть в банк казино.

Бонусна функція

У кожному раунді за бажанням можна зробити бонусну ставку. Вона зіграє, якщо випаде будь-яка стандартна комбінація, починаючи з двох пар. Зовсім невеликий розмір ставки (1 фішка номіналом в 1 у. е.) дозволяє не втрачати великі суми, але у разі удачі забезпечує величезні виграші. Бо коефіцієнти бонусних виплат у рази перевершують звичайні. Наприклад, за флеш рояль можна отримати одразу 20 000 у. е., тоді як в основній грі він же принесе лише 1000.

Висновки

Відео покер Let it Ride Slotoking - дуже вигідний автомат з будь-якої сторони. Його лояльні правила цілком влаштують і новачків, і професіоналів. Можливість всього за одну фішку при невеликій частці ризику отримати куш в пару десятків тисяч робить його досить привабливим для гри на реальну готівку.