1. Slotoking »
  2. Игровые автоматы »
  3. Key Bet Roulette

Игровой автомат Key Bet Roulette

Шанувальників гри в Рулетку здивувати складно: ця гра дуже консервативна. Усього 37 або 38 секторів та фіксовані коефіцієнти виплат — ці правила встоялися століттями. Але команді Barcrest вдалося вразити гостей онлайн-казино двічі. По-перше, адаптованою для браузерів повноцінно анімованою тривимірною графікою слота. У них вдалося зберегти швидкість при високій якості картинки, не змушуючи користувачів завантажувати клієнтське ПЗ. По-друге, нововведеннями, оцінити які варто особисто. Ставка на Ключ у Key Bet Roulette у Slotoking принципово змінює всю систему виплат та віддачу слота загалом.

Технічні характеристики гри

Якщо закрити очі на те, що один із секторів Рулетки зі Ставкою на Ключ золотий, нічого несподіваного в симуляторі немає. Механіка стандартна:

  • на одній вкладці традиційне поле для зовнішніх та внутрішніх ставок;
  • проекція для ставок Сусіди та Половини запускається клавішею (розташована у шапці);
  • колесо з'являється у окремому вікні після запуску обертань.

Як і у звичній Рулетці, коефіцієнт віддачі за правильно вгаданий номер становить 36 еквівалентів ставки. Пропорційно винагороджують Стовпці, Дозени, Кути та Спліти. Сектор Зеро, підфарбований зеленим, оцінюється як будь-який інший номер.

Особливості основного раунду

Нововведення - той самий Золотий сектор із зображенням ключа. Якщо його активувати (поставити на нього фішку), то колесо Рулетки обертатиметься двічі. Спочатку випадковим чином буде обраний коефіцієнт на зовнішній стороні кола, а потім вже кулька побіжить за звичним маршрутом. Якщо на Ключі ставка не зроблено, Key Bet Roulette перетвориться на звичайну Французьку Рулетку зі стандартними правилами.

Якщо сектор не зіграв, то гравець нічого не отримує. Якщо золото виграло, користувач отримує суперприз. Сума на кону збільшується у 100 разів, якщо на зовнішньому колі спалахнув сектор BET. Інші зони менш щедрі, але 25, 35 або 45 коефіцієнтів ставок - це значно більше, ніж може дати за правильний прогноз будь-який інший симулятор Рулетки.

Бонусні функції

Автомат Key Bet Roulette має цілий набір підказок. І якщо шкалою випадень нікого не здивуєш, рядок, що біжить, з нагадуванням про гарячі числа змушує не раз подумки подякувати розробникам. Повідомлення, що з моменту останньої появи Зеро пройшло вже 60 спинів, є корисною інформацією. Відповідно до теорії ймовірності кожне наступне обертання збільшує шанс саме на такий результат. А це вже є основою стратегії прибуткової гри на Рулетці.

Висновки

Нестандартний сектор по суті – заміна Дабл Зеро з колеса Американки. Якщо порівнювати Key Bet Roulette із цією версією, гравець не втрачає нічого. Навіть у ставці на Сусідів золотий сектор бере участь. Але сам шанс на в рази збільшений приз — серйозний бонус, який вирівнює, а, можливо, навіть дає фору цієї версії гри в порівнянні з типовою Європейською Рулеткою. Демо-рахунок - можливість зробити висновки особисто.