1. Slotoking »
  2. Ігрові автомати »
  3. Gold Factory

Ігровий автомат Gold Factory (Фабрика Золота)

Онлайн-автомат Gold Factory компанія-розробник Microgaming присвятила фабриці, що штампує монети та зливки із золота. Слот має графіку, що запам'ятовується, і оформлений в стилі стімпанк: екран оточений різноманітними шестеренками, головними персонажами є власник фабрики і винахідник у смішних окулярах.

Гра Фабрика Золота з 50 лініями та незвичайним бонусним туром призначена для в онлайн-режимі та не вимагає скачування. Зіграти в популярний слот можна в казино Кінг прямо в браузері комп'ютера, мобільної версії автомат не має.

Технічні характеристики гри

Основні характеристики азартної гри Gold Factory:

  • 5 барабанів та 50 ліній з можливістю активації будь-якого їх числа;
  • ставки на лінію – до 20 монет за 1-10 центів;
  • експертний режим з автообігом, бонусний раунд з фриспінами та призовими виплатами;
  • прогресивний джекпот та ризик-гра відсутні;
  • RTP - 96,54%;
  • символи Wild та Scatter (Бонус).

Волатильність слота середня, максимальний коефіцієнт виплат дорівнює 1500 (у таблиці виплат показується виграш з урахуванням зроблених ставок). Статичний джекпот (у кредитах) становить 61 900.

Особливості основного раунду

Найменший прибуток гравцеві принесуть 3-5 чарок золотих монет, за ними в порядку зростання слідують піраміди зі злитків, вагонетки зі зливками, дирижаблі, утопічні підводні апарати, паровози, зображення футуристичної фабрики, портрети винахідника та власника виробництва. Непогані виплати приносить символ Wild – логотип слота, який замінює будь-які знаки, крім Скаттера. Scatter – золота монета із профілем господаря фабрики. 2-5 монет приносять найбільші множники у грі. 3-5 знаків Скаттер, які випали на будь-яких барабанах, запускають бонусний раунд.

Бонусні раунди

В апараті Gold Factory лише один бонусний тур. Гравець потрапляє до бойлерної, де встановлено 12 котлів із киплячим золотом. Йому треба вибрати 4 казани. Там можуть бути грошові призи та символи з написами «Free Spins» та «Reactor Bonus». При активації першого значка геймер отримає 10-35 фриспінів з множником 2 за поточною ставкою та кількістю лінійок. У другому варіанті гравець перейде на станцію з 12 насосами, де він має по черзі кликати на насоси, отримуючи виплати, поки не потрапить напис «Malfunction».

Висновки

Великі виграші обіцяє бонусна гра слота Gold Factory з двома призовими функціями та фриспінами, в основному раунді найкращі виплати гарантує масове випадання Скаттерів та інших високооплачуваних символів.