1. Слотокінг »
 2. Ігрові автомати »
 3. Фруктовий коктейль 2

Ігровий автомат Fruit Cocktail 2 (Фруктовий Коктейль 2)

Отримати бадьорий заряд енергії вітамінними фруктами дозволить ігровий автомат Fruit Cocktail 2, розроблений компанією Igrosoft. Це продовження першої частини, яка отримала дуже позитивні відгуки в Інтернеті. Гра працює за допомогою флеш-програвача, вбудованого у всі сучасні браузери. Більше не потрібно жодних завантажень на ПК, відкривайте гру у браузерному вікні та грайте на втіху, використовуючи безкоштовний режим або ставки на реальні гроші.

Технічні характеристики гри

Характеристики програми порадують класичними та сучасними функціями:

 • кількість барабанів - 5;
 • кількість ігрових ліній - 9 (настроювані);
 • мінімальна ставка – 1 монета;
 • максимальна ставка – 4500 монет;
 • максимальний коефіцієнт - 5000;
 • ризик-гра;
 • Дикий и Скаттер символы;
 • бонусна гра;
 • безкоштовні спини;
 • автоматичне керування.

Крім основних характеристик, хочеться відзначити наявність тестової версії, доступної гравцям навіть без реєстрації. Гравець отримує повноцінну гру з усіма функціями та можливість робити ставки віртуальною валютою, яка постійно оновлюється. У цьому режимі не можна отримати прибуток, але можна навчитися правильно грати і весело скоротати час. Перевірте свій успіх на автоматі Fruit Cocktail 2 в казино Слотокінг .

Особливості основного раунду

В основному раунді задіюється все ігрове поле разом з барабанами, лініями та символами. Після кожного обертання є шанс отримати виграшну комбінацію, яка оплачується онлайн закладом, виходячи зі зробленої ставки. Увесь список з коефіцієнтами можна переглянути в розділі "View Pays". Для будь-якої оплачуваної комбінації є фіксовані правила: мінімум три символи, послідовність ліворуч і розміщення на одній із задіяних ліній. Після основного раунду є можливість зіграти в грі, де можна подвоїти отриману виплату або програти.

Бонусні раунди

В основному раунді з появою Скаттер символів можна виграти від 10 до 50 безкоштовних обертань. Спини проходять один за одним у звичайному режимі, підсумовуючи усі виграші на спеціальному табло. Під час бонусного раунду не можна брати участь у ризик-грі, спеціальні символи обертаються і виконують свої призові функції, якби це була звичайна гра. Наприкінці обертань усі виплати підсумовуються та переводяться на рахунок гравця.

Висновки

Апарат Фруктовий Коктейль 2 набув високої популярності серед професійних гравців. Розробники додали у гру високі ставки, відповідні коефіцієнти, безкоштовні обертання та прикрасили все гарною графікою. Тестовий режим працює цілодобово, і навіть якщо геймер поповнить рахунок та пограє на реальні гроші, він все одно нікуди не дінеться.