1. Слотокінг »
  2. Ігрові автомати »
  3. Французька рулетка від BGaming

Французская Рулетка – автомат от БиГейминг

Розробники BGaming випустили цілу колекцію реалістичних симуляторів для інтернет-казино. Особливістю цієї серії є адаптованість для доступу через браузер. Швидка синхронізація, розділення флеш-сторінок і мінімум елементів, що перевантажують мережу. French Roulette by BGaming (Французька Рулетка від БіГеймінг) — ще один цікавий екземпляр з цієї колекції. Це слот із простими правилами та екзотичною термінологією.

Технічні характеристики гри

Досвідчений гравець клубу Слотокінг почне робити ставки на симулятор рулетки без зволікання. І можливо, що нестандартні підписи на ігровому столі впадуть у вічі не відразу:

  • Десятка;
  • Колонка;
  • Червоний і чорний;
  • Відсутність і пропуск.

Проте розробники зглянулися на тих, хто французьку мову не вчив. Поруч із рідними для French Roulette by BGaming термінами звичні англійські. Механіка ставок залишилася незмінною. Фішки можна пересунути на зовнішні поля, розташовані навколо сітки з номерами, та внутрішні. Додаткова проекція ігрового колеса також активна: ця особливість Французької Рулетки — перспектива виграти на екзотичних варіантах ставок. До таких можна віднести кольорові Спліти або Сусіди. І навіть якщо користувач вперше бачить такий варіант гри, одночасне відображення на стандартній сітці поставлених на конфішок допоможе освоїтися і запам'ятати правила.

Особливості основного раунду

За традицією гра ведеться на фішки, для кожної з яких передбачено свій колір та номінал. При виведенні грошей та поповненні особистого рахунку вони будуть автоматично перераховані в долари або рублі. Щоб зробити ставку на число чи групу, потрібно вибрану умовну монету пересунути на поле. Для деяких комбінацій передбачені ліміти: за невідповідності ставки правилам загориться підказка з поясненнями. Як тільки розклад відповідає задуманій стратегії, можна крутити колесо.

Саме коло Французької Рулетки відкриється на окремій вкладці. Тривимірна анімація та приємний звуковий супровід створять ілюзію присутності в реальному залі. Приємний голос умовного Дилера оголосить результат обертання перед тим, як на секторі, що виграв, з'явиться збільшена сума.

Бонусні функції

За традицією розробники забезпечили симулятор найголовнішим помічником гравця — списком номерів, що випадають. Ця шкала розміщена прямо над стилізованим ігровим сукном. Спираючись на ці дані, користувач може з великою ймовірністю передбачити результат наступних спинів: теорія ймовірності прораховується досить легко. Обчислюючи номери (кольори та сектори), які давно не грали, можна зосереджуватися на них та збільшувати шанс на успіх.

Висновки

Французька рулетка відноситься до європейського типу. Тільки одне зелене поле – це додаткові 3% виграшів на користь гравця. А зручний попереджувальний інтерфейс — ще один аргумент, щоб спробувати цю версію найпопулярнішої азартної гри особисто.