1. Slotoking »
  2. Ігрові автомати »
  3. ega Spins Break Da Bank Again

Ігровий автомат Mega Spins Break Da Bank Again (Зірвати Банк Знову МегаСпін)

Зірвати Банк МегаСпін – це унікальний відеослот виробництва Microgaming. Він складається з чотирьох невеликих слотів з окремими барабанами, лініями і символами. Гра відбувається на всіх одночасно. Якість графіки не можна назвати високою. Але це не головне, оскільки акцент зроблено на незвичайному ігровому процесі. В апараті є прості та спеціальні картинки. Раунд фриспінів теоретично може активуватись одночасно на всіх слотах. Ігровий автомат призначений для запуску у флеш-режимі онлайн, завантажувати софт не потрібно. Мобільної версії для смартфонів та планшетів немає.

Технічні характеристики гри

Якщо наважилися грати в Mega Spins Break Da Bank Again, то тут чекає додатковий подарунок – у казино Кінг бонус під час переходу на цю сторінку. Використовуйте всі можливості слота, вивчивши технічні характеристики:

  • 5 барабанів;
  • 9 ліній;
  • максимальний множник – х1500;
  • ризик-гра – ні.

Показник RTP відеослота досить високий – 95,43%. Він забезпечує позитивні математичні очікування на результати спинів. В апараті використається спеціальний Дикий символ – фірмовий логотип. Він створює комбінації, але може підмінити будь-який простий малюнок для нарахування виплати. У разі заміни виграш розраховується з множником х5. Скаттер – це двері сейфа, які розпочинають призовий етап.

Особливості основного раунду

У стандартних спинах виплати подаються за комбінації однакових символів. Вони повинні обов'язково розташовуватися на сусідніх барабанах, починаючи з першого ліворуч. На активній лінії може утворитись одна комбінація. І так на кожному із чотирьох слотів. Максимальна виплата по одному поєднанню досягає 1500 ставок по лінії. Вона дається за п'ять дорогоцінного каміння. Символи золотих зливків та пачок грошей нараховують до 1000 та 750 ставок. Ризикованого раунду на подвоєння немає.

Бонусні функції

Єдину призову опцію слота запускають розкидані символи. За три, чотири чи п'ять Скаттерів дається 15, 20 чи 25 безкоштовних спинів. Виграші під час обертань розраховуються із додатковими коефіцієнтами х5. Кожен новий символ Scatter пропонує ще один фриспін. Якщо комбінацію сформував Вайлд, враховується множник х25.

Висновки

Відеослот Зірвати Банк Знову МегаСпін відрізняється від більшості моделей грою одразу на чотирьох наборах барабанів. Тут можна отримати великий виграш, але й ставки на спін дуже великі. Апарат має високий відсоток відіграшу коштів і фриспіни зі збільшеними множниками. Прогресивний джекпот відсутній.