1. Слотокінг »
 2. Ігрові автомати »
 3. Подвійна експозиція від BGaming

Автомат Double Exposure

Компанія BGaming представляє черговий різновид легендарної карткової гри Блекджек у віртуальному симуляторі Double Exposure. Її відмінністю є те, що дилер отримує свої карти у відкритому вигляді. Таким чином, гравець має можливість зібрати сильнішу руку або відмовитися від гри. Протестувати відео-слот можна в Slotoking , не скачуючи в режимі онлайн на ПК або навіть мобільному телефоні, відкривши демо-версію у встановленому браузері.

Технічні характеристики гри

Віртуальний симулятор Подвійна експозиція має такі технічні характеристики:

 • У грі використовуються 8 колод по 52 карти кожна.
 • Її мета – отримати сильнішу руку, але не перебрати очки.
 • Якщо в ході додаткового забору набирається більше 21 очка, позиція автоматично програє.
 • Усього можна грати за трьома позиціями відразу, зробивши на кожну зовсім різні ставки.
 • Для ставок призначені фішки номінальною вартістю 1, 5, 10, 25 та 100 у. тобто.
 • Максимальна вартість позиції не може перевищувати 100 грн. тобто.
 • Туз залежно від ситуації зараховується як 1 чи 11 очок. Валет, король, жінка приносять завжди 10. Окуляри інших карт рівні їх гідності.
 • Якщо при роздачі на двох картах випаде 21 очко (туз + кожна гідністю 10 очок), оголошується Блекджек.
 • Всі успішні комбінації в Double Exposure оплачуються у пропорції один до одного.

Особливості основного раунду

Роздача карток відбувається відразу після натискання клавіші «Deal». Карти лунають по черзі на всі активні позиції, включаючи комірку дилера. При цьому роздача ведеться відкрито. Щоб взяти додаткову картку, потрібно натиснути Hit. Щоб закрити руку, використовується "Stand". Деякі комбінації можна розділяти на дві руки кнопкою «Split». Підрахунок результатів відбувається після того, як усі позиції закриті.

Бонусні функції

Бонусною функцією вважатимуться особливості гри щодо дилера. По-перше, він отримує карти відкрито, що дозволяє деякою мірою впливати на результат раунду. По-друге, посилити свою руку дилер може тільки в тому випадку, якщо сума очок менша за 17. По-третє, дилер не має можливості отримувати додаткові карти, якщо в руці вже є 17 очок або більше. Тобто не обов'язково ризикувати і збирати 21 очко, можна мати всього 18 і залишатися у виграші.

Висновки

Симулятор Double Exposure повністю передає правила гри цього різновиду Блекджека, але через її особливості найбільше підходить для досвідчених гравців. Саме їм варто пограти в цьому відео-слоті насамперед, щоб відточити свою майстерність. Але й новачкам є чим повчитися.