1. Slotoking »
  2. Ігрові автомати »
  3. DJ Wild Poker

Ігровий автомат Діджей Дикий Покер (DJ Wild Poker)

Симулятор DJ Wild Poker є розробкою компанії Shuffle Master і є різновидом п'ятикарткового стад покеру з особливими правилами. Візуально гра є макет карткового столу з трьома позиціями. Проти дилера може грати тільки один покерист, але відразу на всіх трьох боксах. Протестувати демо-версію Діджей Дикий Покер можна в режимі он-лайн, запустивши її у встановленому браузері. Адаптивний дизайн дозволяє робити це не лише на комп'ютері, а й на будь-якому сучасному телефоні.

Технічні характеристики гри

У віртуальному симуляторі гри в покер діють такі правила:

  • Гра ведеться проти дилера, за бажанням можна задіяти від одного до трьох боксів.
  • Бере участь колода з 52 карт + Джокер.
  • Є п'ять спеціальних карт, які називаються Дикими – всі двійки та сам Джокер.
  • Залежно від ігрової ситуації двійки може бути як дикими, і звичайними.
  • Виграш присуджується за найрізноманітніші комбінації, починаючи від п'ятірки диких карт та королівського флешу та закінчуючи однією парою і навіть просто старшою картою.
  • У будь-якому розкладі враховується лише найстарша комбінація.
  • При необхідності ставки в боксі можна збільшувати перед розкриттям карток дилера. Кнопка "Play".
  • Згідно з офіційними даними, повернення відео-покеру в базовій грі становить 98.98%, при бонусних ставках цей показник підвищується до 99.22%.

Особливості основного раунду

Для початку потрібно зробити ставки на анті та блайнд. Вони завжди рівноцінні. Після цього можна розпочинати роздачу. На кожну позицію лунає по п'ять карток, після чого всі активні руки гравця розкриваються. Карти дилера залишаються закритими. Подальші дії залежить від ситуації кожному боксі і можуть відрізнятися. Якщо руки слабкі, можна здатися та втратити всі ставки. Якщо сильні, продовжити гру. Коли дилер відкриє свої карти, буде підбито підсумки. Якщо рука покериста на будь-якій позиції сильніша, то виплачується виграш відповідно до таблиці виплат.

Бонусні функції

Ставки на трипс бонус є необов'язковими, але ставити на них фішки можна лише до відкриття карток дилера. Бонусна ставка грає навіть у разі відмови від гри. Використовуючи цей бонус, можна отримати максимальний приз у 150 тисяч. Джокер і двійки здатні замінювати відсутні карти в різних комбінаціях. Але природні руки оплачуються дорожче, ніж за участю Дикунів.

Висновки

Початківцям казино Кінг може здатися, що у симуляторі DJ Wild Poker діють досить заплутані та складні правила. Але це зовсім негаразд. Дикі карти значно збільшують шанси отримати сильну руку, а сліпі та бонусні ставки забезпечують дуже великі призи. Звичайно, цей автомат більше підходить досвідченим покеристам.