1. Slotoking »
 2. Ігрові автомати »
 3. Diamond Cats

Ігровий автомат Diamond Cats (Діамантові Кішки)

Компанія Amatic на радість усім любителям кішок розробила оригінальний ігровий автомат, що так і називається – Diamond Cats. У грі задіяні стандартні карткові фігури, фотографії кішок різних порід та два спеціальні символи. Слот відрізняється простими правилами, як бонус пропонує фрі-спини з вигідними умовами.

Модель не варта гри на мобільних пристроях. Пограти в автоматі Алмазні Кішки можна лише на комп'ютері, відкривши у будь-якому браузері казино Кінг .

Технічні характеристики гри

Перш ніж починати гру у віртуальному автоматі для котів, слід ознайомитися з його основними характеристиками:

 • Слот складається з п'яти котушок із розташуванням елементів за схемою 5х3.
 • Грати можна на 1, 11 чи 20 активних лініях.
 • Призові комбінації формуються строго зліва направо.
 • При оплаті враховуються додаткові коефіцієнти та ціна лінії.
 • Ставки на лінію п'ятирівневі.
 • Максимальна ціна раунду – 100 монет, мінімальна – 1 монета.
 • Максимально можливий виграш сягає 200 тисяч монет.
 • Як бонуси виступають фрі-спини та ризик-гра на подвоєння.
 • У геймплеї задіяні спецсимволи: Вайлд та Скаттер (Bonus spins).
 • Волатильність – дуже висока;
 • Цикл – середній.

Точних відомостей про теоретичне повернення коштів розробники не надали, але згідно зі статистичними даними, цей показник не перевищує позначки 90%.

Особливості основного раунду

Кількість активних ліній встановлюється за допомогою клавіші на панелі та бігунка біля котушок. Розмір грошової ставки визначається аналогічно. Барабани можна запускати вручну або в режимі "Автоігри". Призові комбінації формуються із трьох, чотирьох та п'яти однакових елементів. Якщо в призовому ряду випадає символ Вайлд, він замінює будь-яку іконку, крім розкиданої. Символи Bonus Spins у кількості трьох-п'яти штук, що випали у будь-якій позиції, активують 10 призових обертань та дають моментальну виплату у розмірі до 10 000 загальних ставок. Але на тих самих умовах можна отримати ретригер бонусу.

Бонусні функції

Після будь-якого збігу можна за бажанням забрати призові гроші або подвоїти їх у ризик-грі. Раунд на подвоєння відбувається за стандартною схемою: потрібно вгадати масть карткового туза правильно. На кон допускається ставити всю винагороду або лише половину. Вільна гра завжди складається з 10 безкоштовних прокручування. При цьому кожен Вайлд, що випав, стає липким і фіксується у своєму осередку до закінчення фрі-спінів.

Висновки

Незважаючи на специфічну тематичність, слот Алмазні Кішки приємно здивує всіх азартних гемблерів. Це ідеальний апарат для тих, хто не боїться ризикувати та любить вигравати одразу багато. Але не варто забувати, що модель наділена екстра високою волатильністю та гарантує дуже невелику віддачу. До того ж фрі-спини зазвичай випадають хвилеподібно і дочекатися чергового бонусу буває непросто.