1. Slotoking »
  2. Ігрові автомати »
  3. Crazy Monkey 2

Ігровий автомат Crazy Monkey 2 (Мавпочки 2)

Ігровий автомат Crazy Monkey 2 від Igrosoft – п'ятибарабанний слот пригодницької тематики. За сюжетом гри дія відбувається у джунглях Африки. Тут гравець у компанії диких мешканців онлайн-тропіків знайде багатства. Ризикувати на реальні гроші у цьому випадку необов'язково.

Слот призначений для онлайн з браузера ПК. Завантажувати апарат не потрібно, оскільки він активний у флеш-режимі. На мобільних телефонах ігровий автомат Божевільні Мавпочки 2 не відкривається.

Технічні характеристики гри

Казино Слотокінг надає своїм шанувальникам цілодобовий доступ до кращих апаратів і слот Мавпочки 2 не є винятком. Поставивши на спин монети, не розраховуйте виграти суму прогресивного джекпоту, оскільки він не передбачений правилами. У списку параметрів віртуального автомата не є безкоштовні обертання, множники і Скаттер-знак.

Сильна сторона ігрового автомата – мультиплікаційна анімація з високими коефіцієнтами виплат, тематичний бонусний тур та інші опції:

  • лінії: 9;
  • Вайлд: є;
  • Bonus-раунд: є;
  • авторежим: є;
  • ризик-етап: є.

Особливості основного раунду

Гра відбувається по 1, 3, 5, 7 чи 9 активним лініям. На кожну лінію учасник ставить 1–500 кредитів. Сума максимальної ставки сягає 4500 кредитів. На кожній активній смузі може утворитися по одній виграшній комбінації, що складається з трьох-п'яти однакових картинок. Оплачуваний ряд розташовується в напрямку ліворуч, починаючи з першого барабана або праворуч наліво, починаючи з п'ятого.

Виграш залежить від суми ставки на спин, числа іконок у комбінації та коефіцієнтів символів. Після кожного вдалого спина гравець може подвоїти приз у ризик-раунді. Гра шансів активна тільки в ручному режимі управління.

Бонусні функції

Максимальний приз гарантований за 5 логотипів слота: 5000 кредитів. За золоту маску (Wild) гемблер отримає до 2000 кредитів. При появі на екрані трьох і більше зображень мавпи розпочнеться призовий тур. На цьому етапі мавпа по черзі потягне за п'ять мотузок, що звисають. Якщо з неба посипляться банани – гравець отримає приз, а якщо впаде ковадло – раунд завершиться.

Вдало пройшовши цей етап, гемблер перевірить свої сили у супер грі. Тут користувач побачить дві статуї. За однією з них схована скриня зі скарбами, а за другою – павук, що завершує призовий тур.

Висновки

Crazy Monkey 2 – п'ятибарабанний слот із Вайлд-знаком та дворівневим призовим туром. Тут користувач збільшить свої кредити максимум у 5 000 разів і подвоїть виплати у грі за шансами, обравши одну з 4 карт, старших, ніж у дилера.