1. Slotoking »
 2. Ігрові автомати »
 3. Caribbean Poker by BGaming

Карибський покер онлайн

Caribbean Poker – дуже проста азартна розвага від BGaming, розроблена на основі карибського різновиду класичного покеру. Слот призначений для одиночної гри проти дилера казино та має стандартний зовнішній вигляд. Управління та правила максимально спрощені, з ними зможе розібратись навіть зовсім недосвідчений гравець. Пограти в автоматі Карибський Покер Від БГамінг можна на комп'ютері або навіть телефоні в Slotoking . Завантажувати сам симулятор не потрібно, він відкривається в будь-якому браузері.

Технічні характеристики гри

Віртуальний симулятор популярної карткової гри має такі технічні параметри:

 • З боку гравця є лише одна позиція для анте.
 • У кожному раунді можлива лише одна роздача, міняти карти під час гри неможливо.
 • Щоб виграти, потрібно, щоб з першого разу випала якась вдала комбінація.
 • У симуляторі діють традиційні правила, тому до оплати приймаються: одна карта (король, туз), пара, трійка, каре та інші до Флеш Рояль.
 • Для ставок передбачені фішки п'яти номіналів (1, 5, 10, 25 та 100 у. е.).
 • На раунд можна поставити від 1 до 100 у. тобто.
 • Комбінації оплачуються у стандартній пропорції: одна карта з коефіцієнтом 1, пара – 2, трійка – 3, стріт – 4 тощо.
 • Найбільший виграш можна отримати за Роял флеш (100 ставок), зібравши послідовність від туза до 10 однієї масті.
 • Кнопка Rebet призначена для повторних ставок, New Bets - для нових.

Особливості основного раунду

Зробивши анте на свою позицію, необхідно натиснути кнопку Deal. Після цього автоматично розпочнеться роздача. Гравець і дилер отримують по п'ять карток, при цьому в розкладі дилера відкритою буде лише перша. Якщо було отримано будь-які збіги, про це повідомить приємний жіночий голос, карти будуть підсвічені, а поруч з'явиться напис з назвою точної комбінації. Залишається натиснути Raise і порівняти руки. Якщо комбінації гравця виявилися вищими, ніж у дилера, буде виплачено відповідний прибуток.

Бонусні функції

Після роздачі карт та виявлення можливих комбі є лише два варіанти подальших дій. Відмовитися від продовження гри («Fold») або розкритися, зробивши додаткову подвійну ставку на позицію «Raise». Інші бонусні функції у симуляторі відсутні.

Висновки

Відео-покер Caribbean Poker by BGaming є максимально спрощеним варіантом азартної гри. У слоті неможливо будь-яким чином впливати на результат раунду, тому доведеться покладатися тільки на сліпий успіх. Симулятор ідеально підходить геймерам, які не мають жодного досвіду в покері, бо дозволяє вивчити правила та всі можливі комбінації без особливого ризику.